Козловський, Мірзоян та Решетняк проведуть вікенд в Карпатах

 
Добавлено: 2016-05-12 11:30:45 Афиша Туризм
Весна в Карпатах - це час коли повітря наповнене пахощами квітів і звідусіль чути спів птахів, вважає власник готелю Romantik Spa Hotels Іван Гаврон.
 

Весна в Карпатах - це час коли повітря наповнене пахощами квітів і звідусіль чути спів птахів, вважає власник готелю Romantik Spa Hotels Іван Гаврон і запрошує всіх гостей 14 травня провести час в дружній компанії.

Українські знаменитості вирушають у Карпати, щоб відзначити відкриття літнього туристичного сезону грандіозним концертом. Для свята є і ще один привід - зовсім нещодавно на Європейському конкурсі пива в Угорщині Івано-Франківська торгова марка «Панське Станіславов» отримала золоту медаль в номінації «Краще темне пиво». Любитель відпочинку на природі та екстремальних видів спорту співак Арсен Мірзоян на наступні вихідні буде в Яремче. Він розповів нам, що хотів би зробити велопробіг на два знамениті гірські водоспади - Гук і Манявський. Незважаючи на погодні умови, Арсен мріє в нього зануритися.

«Також я запланував грандіозний велопробіг з Яремче в Буковель і назад. Це близько 60км. Зараз думаю, хто міг би скласти мені компанію. Сподіваюся, що погодитися співак Віталій Козловський, ведучий В'ячеслав Соломка або чоловік Соломії Вітвіцької режисер кліпмейкер Влад Кочатков - всі вони будуть на відкритті літнього сезону, - розповідає Арсен, - крім того, зараз в річках паводок, і було б ідеально влаштувати рафтинг на річці Черемош».

Співак Віталій Козловський відправляється не один, а разом з батьком - хоче провести час з найріднішою для нього людиною і, нехай на три дні, але повернутися в дитинство. «Коли я був маленьким, тато часто їздив у відрядження і іноді брав мене з собою, - розповідає Віталій. - Найулюбленішим місцем, де ми бували для мене стало закутане в  зелень і приховане в горах містечко Яремче. Пам'ятаю, як ми разом ходили на водоспад Пробій, на сувенірний ринок».

Супер-фіналістка «Голосу країни» і екс-учасниця групи «Гарячий шоколад» Тетяна Решетняк приїде в Яремче, щоб відпочити з сином і побродити по стежці Довбуша. Таня мріє познайомитися з мольфаром і запастися смачним медом для свого сина і мами.

 

 

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты