Карпати
Logo Карпати
 

"Карпати" адрес и контакты:

Адрес:
Телефон:+380 (3434) 2-24-74, тел.: +380 (3434) 6-11-01
Полное название: База відпочинку Карпати
Еще названия:Гостиница Карпаты, Готель Карпати
Категории:
 • Аренда квартир посуточно Яремчи
 • Базы отдыха Яремчи
 • Гостиницы Яремчи
 • Сайт:http://www.baza-karpaty.com.ua

  База відпочинку Карпати

  База відпочинку «Карпати» розташована при узбіччі густого карпатського лісу на околиці туристичного містечка Яремче. Літопис бази розпочався у 1979 році. Органічно вписавшись у навколишню місцевість і природу чарівних гір, оригінальний архітектурний ансамбль бази став також окрасою містечка Яремче. У 1995 році «Карпати» зазнали капітальної реконструкції та розбудови, отримавши водооздоровницю, нові номери, кінозал, їдальню і т.д. У 1999 році творчому колективу за високопрофесійні інженерні рішення при будівництві бази було присуджено Державну премію в галузі архітектури.

  Сьогодні база відпочинку «Карпати» — це одне із провідних відпочинково-оздоровчих підприємств Карпатського регіону. Вона розрахована на одночасне оздоровлення 300 осіб. Кількість відпочиваючих постійно зростає і за останні 5 років вона подвоїлась. Щорічно тут зупиняються біля 4,5 тис. іноземних туристів майже з 50 країн світу. У будь-яку пору року тут можна знайти собі заняття до вподоби — веселі розваги або активний відпочинок.

  За період діяльності бази тут оздоровилися близько 250 тисяч українців, мешканців країн СНД та країн далекого зарубіжжя.

  База відпочинку «Карпати» забезпечує не тільки комфортний відпочинок і зміцнення здоров'я, але і придатна до проведення семінарів, конференцій, симпозіумів і зустрічей найвищого рівня. За останні роки тут було проведено 70 міжнародних конференцій, близько двохсот семінарів за участю представників багатьох галузей народного господарства України.

  Сьогодні база «Карпати» включає повну інфраструктуру для активного відпочинку та оздоровлення з сучасним обладнанням. Номерний фонд відпочинкової бази «Карпати» відзначається розмаїттям категорій помешкань — від демократичних одномісних номерів до розкішних багатокімнатних апартаментів. Детальніше з послугами і зручностями бази ви можете дізнатися на відповідних розділах веб-сайту. Загалом на базі — 120 номерів на 238 місць.

  База відпочинку «Карпати» робить вагомий внесок у розвиток туризму України. Нашими основними партнерами є туристичні агенції великих міст України.

  "База відпочинку Карпати" находится по адресу: Яремче, ул. И. Петраша, 30. На этой странице Вы можете посмотреть контакты (телефон) компании "Карпати", оставить свой отзыв, посмотреть карту проезда к улице "Яремче, ул. И. Петраша, 30"! Если Вам нравится "Карпати" Вы можете поделиться ссылкой с друзьями, а также добавить в свой справочник!

   
   

  Отзывы & Вопросы (0)

  Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
   

  Представитель компании:

  Это ваша компания? Я представитель

  Несколько ближайших мест

  Отель В гостях у Принца 0,409 км.
  Отель Горный воздух 0,788 км.
  Гостинний двір Карпатський затишок 0,589 км.
  Гостиница Краса Карпат 0,309 км.
  Пансионат Полярис 0,756 км.
  Коттедж Вершина 0,215 км.
  Гостиница Под скалой 1,013 км.
  Отель Рубель 0,589 км.
  База відпочинку Карпати 0 км.
  Гостиница Водоспад 0,707 км.
   
   
   
   
  © 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты