За що зірки полюбили Яремче?

 
Добавлено: 2016-07-06 10:55:14 Новости Туризм
Курортне місто Яремче Івано-Франківської області користується все більшою популярністю серед зіркових туристів
 

Курортне місто Яремче Івано-Франківської області користується все більшою популярністю серед зіркових туристів завдяки своєму бурхливому розвитку, унікальному клімату, красі місцевої природи, зручному розташуванню та великим можливостям для туристичних розваг.

Розташування міста-курорту Яремче чудово підходить для відпочинку і лікування, занять гірськолижними видами спорту, риболовлі, рафтінгу, парапланеризму та альпінізму. Яремче є чудовою відправною точкою для піших турів, велопоходів в гори, кінних прогулянок та сплавів по гірських річках.

Сьогодні Яремче – це більше ніж просто туристичне та курортне місто. В Яремче офіційно відкрився парк-музей «Карпати в мініатюрі», де можна ознайомитися з усіма найвідомішими пам’ятками архітектури Карпат. Можна відвідати вольєрне господарство, де в умовах, наближених до природніх, мешкають козуля європейська, заєць-русак, лисиця, дикі кабани та інші тварини. Для зручних, пізнавальних та комфортних екскурсій можна звернутися до туристичної агенції «100 стежин», де вам запропонують широкий вибір екскурсій на будь-який смак.

Сьогодні у Карпатах відкриваються готелі європейського рівня. Один з них – Romantik SPA Hotel, котрий приємно здивує вас сервісом та якістю. На території готелю є відкритий басейн, ресторан, косметичний салон, різноманітні сауни та сольова кімната.

 
 
 
 
 

Отзывы & Вопросы (0)

Чтобы оставить отзыв нужно войти в систему!
 
 
 
 
© 2008 Glo.UA. - Сеть городских порталов. Правила О Нас Реклама Контакты